Üye giriş


İlan detay

Ginseng Çay 120 GR - CEMRE
Ana sayfa > Alışveriş > Sağlık > Kişisel Sağlık

Ginseng Çay 120 GR
 
İlan no: 6
   Büyük resim
29.00 TL
Ankara / Yenimahalle / Demetevler
İlan tarihi: 18 Ağustos 2014
 
İlan türü: Kişisel Sağlık
 

   Harita da göster   
Panax ginseng

 

Strese karşı fiziksel ve zihinsel dayanıklılık sağlayabilen, cinsel gücü artırabilen, karaciğer dostu bir besin desteğidir.

 

Ginseng, fiziksel ve mental (zihinsel) dayanıklılığı artırdığı belirtilen bir bitkidir.  Araştırmalar, Kırmızı Kore Ginseng’inin stresi azaltmada önemli bir destek besin olduğunu ortaya koymuştur. Ginseng’in özellikle erkekler- in üretkenliğine, erkeklik hormonu (testesteron) ve sperm miktarına, cinsel gücüne ve dolaşım sistemlerine (özel- likle prostat büyümesine karşı) fayda sağladığı bilinmek- tedir.  Kırmızı Kore Ginsengi, karaciğeri, alkol tüketiminin, toksik  ve çeşitli hastalıkların etkisinden koruyabilme- kte, vücuttaki toksik maddelerin vücuttan atılmasını da sağlayabilmektedir. Kırmızı Kore Ginsengi, karaciğer sağlığını fayda sağlamakta ve karaciğer hücrelerinin ye- nilenmesini kolaylaştırabilmektedir. Ayrıca ışın tedavisi sürecindeki hücre tahribatını azaltabilmekte, vücuda direnç verip, hastalar için oldukça faydalı olabilmektedir. Stres ve depresyon altında vücut metabolizmasını koruyan tonik etkili özellikte olduğu belirtilmektedir.  Şeker hastalığının iyileşmesine yardımcı olabilir ve kandaki şeker, lipit ve ko- lesterol seviyesini düzenleyebilir. Bağışıklık sistemini güçlendirmede ve kalp-damar sistemi üzerinde olumlu etkisi vardır. Bitki çayı kullanım tavsiyesi: Bir tatlı kaşığı çay bir fincan sıcak suya ilave edilip, 5-10 dakika demlendikten süzülerek içilir.Firma adı:
CEMRE

Sektör:
Gıda Firmaları

Yetkili:
BURCU SARIGÜL

Cep telefonu:
05430000000

E-mail:
nusenur@gmail.com

Adres:
Demetevler

İl:
Ankara


Firmaya mesaj gönder
İlanı izle İlanı yazdır
Bütün ilanlarını gösterBu ilan 2467 kez gösterilmiştir.
 


Ana sayfa | Detaylı ilan ara | Firmalar | Talep sistemi | Yardım | İletişim | Üyelik için başvur
 
Eklenen içerikler, üyeler tarafından eklenmiştir ve doğruluğu ekleyen üyelerin sorumluluğundadır. www.firmalarlistesi.com © 2019