Üye giriş


İlan detay

Ballı Ginseng Macunu 215 gr - CEMRE
Ana sayfa > Alışveriş > Sağlık > Kişisel Sağlık

Ballı Ginseng Macunu 215 gr
 
İlan no: 9
   Büyük resim
42.00 TL
Ankara / Yenimahalle / Demetevler
İlan tarihi: 18 Ağustos 2014
 
İlan türü: Kişisel Sağlık
 

   Harita da göster   
Panax ginseng
 
Strese karşı fiziksel ve zihinsel dayanıklılık sağlayabilen, cinsel gücü destekleyebilen, karaciğer dostu bir bitkidir.
 
Ginseng,  fiziksel aktiviteleri, vücut direncini, fizik- sel ve zihinsel dayanıklılığı artırabilen bir bitkidir. Araştırmalar, kırmızı Kore ginsenginin stresi azaltıcı ve hatta yok edici etkileri olabildiğini göstermektedir. Ginseng’in uzun bir süreden beri, özellikle erkeklerin üretkenliğini, erkeklik hormonu (testesteron) ve sperm miktarını, cinsel gücünü ve dolaşım sistemlerini (özel- likle prostat büyümesine karşı) olumlu bir şekilde etkilediği de bilinmektedir.
Kırmızı Kore Ginsengi,  karaciğeri alkol tüketiminin toksik  ve çeşitli hastalıkların etkisinden koruyabilmekte, toksik maddelerin vücuttan atılmasını da hızlandırabilmektedir. Karaciğer hücrelerinin yenilenmesini kolaylaştırabilmekte ışın tedavisi sürecindeki hücre tahribatını azaltabilmektedir. Stres ve depresyon altındavücut metabolizmasını koruyan tonik etkiyesa- hiptir. Şeker hastalığının iyileşmesine yardımcı olabilir ve kandaki şeker, lipit ve kolesterol seviyesini düşürebilir. Bağışıklık sistemine destek verir; kalp-damar sistemi üz- erinde olumlu etkisi vardır. Ballı karışımlar kullanım tavsiyesi: Sabah, öğle, akşam yemekten ve yatmadan önce 1 çay kaşığı alınması tavsiye olunur.


Firma adı:
CEMRE

Sektör:
Gıda Firmaları

Yetkili:
BURCU SARIGÜL

Cep telefonu:
05430000000

E-mail:
nusenur@gmail.com

Adres:
Demetevler

İl:
Ankara


Firmaya mesaj gönder
İlanı izle İlanı yazdır
Bütün ilanlarını gösterBu ilan 4280 kez gösterilmiştir.
 


Ana sayfa | Detaylı ilan ara | Firmalar | Talep sistemi | Yardım | İletişim | Üyelik için başvur
 
Eklenen içerikler, üyeler tarafından eklenmiştir ve doğruluğu ekleyen üyelerin sorumluluğundadır. www.firmalarlistesi.com © 2019